Čestitamo nagrađenim učenicama naše škole!
Autor: Nevenka Lončar, 4. 3. 2011.

Posebno moramo istaknuti učenice koje se i u svom slobodnom vremenu bave sportom te su i uspješni učenici i uspješni sportaši.

Lidija Keber , 2010. godine , osvojila je na svom Pashi  1.mjesto na dvodnevnom natjecanju za Prvenstvo Hrvatske u daljinskom jahanju, na stazi dugoj 120 km. Naslov prvaka Hrvatske donio joj je i priznanje : najbolja športašica općine Pitomača u 2010.godini.

Vanesa Kovačić, 2010. na prvenstvu Hrvatske za juniorke serijskom zračnom puškom osvojila je 4. mjesto, a na Županijskom natjecanju za seniorke 2011. osvojila je 2. mjesto i proglašena je najboljom športašicom grada Đurđevca za 2010. godinu.

Anamarija Potkonjak 2010. na prvenstvu Hrvatske za kadetkinje serijskom zračnom puškom osvojila je 5. mjesto , a na Županijskoj ligi 2. mjesto te je osvojila titulu najperspektivnije športašice grada Đurđevca za 2010.

Anita Dergez , na prvenstvu Hrvatske u kategoriji kadetkinja u karateu osvojila je 6. mjesto i prvo mjesto u ligi SZH, te je nominirana za najbolju športašicu.

U prilogu se nalaze pojedinosti o pojedinoj sportašici.

Priloženi dokumenti:
Jahanje.pdf (67.75 KB)
Karate.pdf (176.06 KB)
Streljastvo_Vanesa K..pdf (66.99 KB)
Streljaštvo_Anamarija P..pdf (69.51 KB)