Šesti gimnazijski EkoFoto natječaj
Autor: Irena Tišljar, 6. 10. 2014.

Šesti gimnazijski  natječaj za odabir najbolje ekofotografije EkoFoto 2014./2015. započeo je slanjem vrlo lijepih i zanimljivih učeničkih fotografija koje možete pogledati u fotogaleriji škole.

Posebnost našeg EkoFoto natječaja je sposobnost prepoznavanja posebnosti trenutka  koji ostaje zabilježen na fotografijama kao trajni podsjetnik na neprekidnu i nezaustavljivu prolaznost života.

Malo entuzijazma, puno truda i veselja, oštro oko, brza i spretna ruka tek su dio preduvjeta za uspješnu fotografiju.

Stoga naše pobjednike određuje osebujnost, hrabrost i želja za novim izazovima!

I ove školske godine pozivamo sve zainteresirane učenike i nastavnike da se uključe u gimnazijski EkoFoto natječaj.

Teme i pravila ovogodišnjeg EkoFoto natječaja nalaze se u privitku.

Svima koji su redovito sudjelovali u EkoFoto natječajima zahvaljujemo na trudu, entuzijazmu i želji da nam prenesu dio svoje osobnosti i trenutka prolaznosti.

Svim zaljubljenicima u ekofotografiju preporučamo da pogledaju izložbu starih eko fotografija koja je postavljena u školskoj knjižnici te retrospektivu najuspješnijih fotki tijekom pet godina natječaja u učionici biologije i kemije.

U prilogu se nalaze propozicije za ovogodišnji EkoFoto natječaj!

Neke od najuspješnijih ekofotografija pogledajte na prezentacijama na slijedećem linku:

Najnovije i stare ekofotografije pronađite u fotogaleriji škole pod nazivom EkoFoto!

Priloženi dokumenti:
propozicije_6._EkoFoto.docx (30.88 KB)