8.Tjedan cjeloživotnog učenja
Autor: Nevenka Lončar, 6. 10. 2014.

Profesori Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva su sudjelovali u projektu obilježavanja 8.Tjedna cjeloživotnog učenja pod motom „Dobro je učiti!“ u suradnji sa Pučkim otvorenim učilištem Koprivnica, a pod pokroviteljstvom Agencije za strukovno obrazovanje.

Predavanja i radionice su održane u Đurđevcu od 29. rujna do 5. listopada 2014. godine u ukupnom trajanju od 10 sati.

Sadržaj programa:

-          Prezentacija (Dušanka Vergić,prof.): Samopredstavljanje (30. rujna 2014.) u Domu „Mladen Markač“

-          Radionica za roditelje (Tomislav Ostojić, prof.): „E-građanin u praksi“ (1. listopada 2014.) u školi

-          Prezentacija (Irena Tišljar,prof.):Ljekovito bilje-fitoterapija (2. listopada 2014.) u Hotelu „Picok“

-          Radionica(Ivančica Sabolić,prof.): Vježbom i masažom do zdravlja (2. listopada 2014) u Hotelu „Picok“

-          Radionica (Anja Dragičević, prof.): Uporaba računalnih igrica u nastavi (3. listopada 2014.) u školi