Najbolji učenici pozvani na županijska natjecanja
Autor: Dušanka Vergić, 17. 2. 2014.

Nakon provedenih školskih natjecanja veliki broj učenika naše škole pozvan je i na županijska natjecanja.

Tako su iz matematike pozvani: Laura Lončar i Miran Dorčec od prvih razreda, Ino Lazar i Mato Štefanac od drugih razreda te Mario Kodba i Lina Kupsjak od trećih razreda. Na županijsko iz povijesti idu dva učenika: Ilija Končar (prvi razred) i Ino Lazar (2. razred). Iz geografije idu učenici trećeg razreda: Ana Smes i Leon Grgičin.  Iz engleskog jezika pozvano je 6 učenika- Robert Ban, Adrian Bogojević, Bojan Ban i Dora Šandrovčan od drugih razreda, a od četvrtih razreda: Ana Lulić i Marko Hrvoić. Na županijsko natjecanje iz njemačkog jezika pozvan je učenik četvrtog razreda Borna Vincek i učenice trećeg razreda: Gabrijela Antoljak i Katarina Sokač. Teo Jeftimov učenik drugog razreda ide na županijski Info cup.  Laura Lončar- učenica prvog razreda, Mato Štefanac-učenik drugog razreda i Martin Štefan-učenik trećeg razreda idu na županijsko natjecanje iz biologije.Iz fizike ide troje učenika prvog razreda: Laura Lončar, Ana Vučak i Miran Dorčec, iz drugog razreda Mato Štefanac, treći razred-Magdalena Halusek i četvrti razred- Tomislav Luka Periša.Učenici četvrtog razreda Tomislav Luka Periša, Kristina Stanešić i Petra Ferenčić idu na natjecanje iz talijanskog jezika.

Na međužupanijsko natjecanje iz logike idu učenice trećeg razreda: Ivana Kovačić i Gabrijela Antoljak. Učenica Ivana Kovačić je poslala rad „Računalna kemija“ na ovogodišnju smotru radova „Opisujemo sustave“.

Posebno smo ponosni na učenicu Anu Lulić koja je pozvana na državnu smotru LIDRANO u kategoriji  pojedinačnih dramsko-scenskih nastupa.

Svim učenicima čestitamo na dosadašnjim uspjesima i želimo im puno uspjeha i sreće u daljnjim natjecanjima, a mentorima zahvaljujemo na uloženom vremenu i trudu.