Školske sportske aktivnosti
Autor: Dušanka Vergić, 19. 2. 2014.

Najavljujemo sportske aktivnosti za kraj ovog tjedna. U četvrtak  ženska malonogometna ekipa odlazi na županijsko natjecanje u futsalu, a u petak smo domaćini poluzavršnice srednjoškolskog prvenstva u košarci za muške -skupine Sjever.

Natjecanje počinje u 9,30 i našim momcima želimo sportski uspjeh. Naši Gimnazijalci su prošli ponedjeljak na županijskom natjecanju osvojili prvo mjesto i tako se plasirali na poluzavršnicu. Igrali su: Karlo i Lovro Molnar, Anto Pušelja, Blaž Capek, Andrija Cenkovčan, Bruno Drljanovčan, Marko Balala, Leonard Ljubić, Alen Franjo, Mato Štefanac, Ilija Lončarić i Šimun Tišljar. Budući da je tim sastavljen od odličnih igrača koji već duže vrijeme treniraju u klubovima u Đurđevcu, Molvama i Virju očekujemo dobar rezultat.