Ekofotografija siječnja uz pripreme za Comenius domaćinstvo
Autor: Irena Tišljar, 10. 2. 2014.

"Mi svi cijenimo prirodne elemente i izvore" je zanimljiva ekološka ideja vodilja koja nas usmjerava  sve bliže našem Comenius domaćinstvu i aktivnostima koje su vezane uz naše školske projekte. Comenius susret naših partnera iz Rumunjske, Portugala, Turske, Francuske i Grčke u Hrvatskoj održati će se od 2. do 9.ožujka 2014.godine. Naši učenici već petu godinu zaredom sudjeluju u natječaju za najbolju ekofotografiju koja je već dvije godine vezana uz tematiku voda. Najuspješnije ekofotografije siječnja prema mišljenju naše Prosudbene komisije snimili su Matija Vršić iz 4.a i Nina Švaco iz 3.a razreda.

Zahvaljujemo svim vrijednim autorima na trudu jer uspijevaju zabilježiti pojedine, ponekad neprimjetne trenutke prolaznosti života.

U privitku pogledajte propozicije za jubilarni peti EkoFoto natječaj i pobjedničke fotografije za mjesec siječanj.

TEME za mjesec veljaču su: VODA, POZDRAV IZ ĐURĐEVCA i SLOBODNA TEMA.

Podsjećam da prilikom slanja fotografija OBAVEZNO treba navesti ime fotografije i ime autora!