Gimnazijalci ponovno pokazali glumačke vještine
Autor: Dušanka Vergić, 28. 1. 2014.

U petak, 24. siječnja 2014. u 17 sati u prostoru Doma kulture Đurđevac Dramska skupina naše škole ponovno se predstavila publici.

Gimnazijalci su ponovno pokazali svoje glumačke talente u predstavi „Troja“. „Troju“ su osmislili i uvježbali učenici pod vodstvom profesorica:Tamare Kolar i Anje Dragičević.  Pohvaljujemo učenice : Anitu Topljak, Katarinu Sokač, Ivu Tomašek, Doru Trogrlić, Ninu Švaco, Miju Vuk, Enu Lukanec te učenike: Marka Balalu, Roberta i Bojana Bana, Blaža Capeka, Filipa Vujčuća, Martina Štefana i Antonija Vrbančića koji su činili glumačku ekipu ove predstave. Predstavu su pomogli i profesor Hrvoje Baltić scenografijom i Ivan Škurdija ozvučenjem.

„Troja“ je jedanaesta predstava naše Dramske skupine koja je lani proslavila petu godišnjicu rada i kroz koju je prošlo šezdesetak učenika.