Županijska Smotra LiDraNo 2014.
Autor: Nevenka Lončar, 22. 1. 2014.

Temeljem uputa Agencije za odgoj i obrazovanje i odlukom županijska Smotra LIDRANO 2014. održat će se u Gimnaziji Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac, 3. veljače 2014. godine.

Rok za prijavu i dostavu radova je četvrtak,  23. siječnja 2014. godine.

Obrazac prijavnice bit će objavljen  u katalogu natjecanja i smotri, na mrežnim stranicama AZOO.

Sukladno zaključku organizacijskog odbora, na županijskoj smotri, svako područje (koprivničko, križevačko i đurđevačko) može sudjelovati s najviše:

-       3 literarnih radova za OŠ i 2 literarnih radova za SŠ

-       2 samostalna novinarska rada za OŠ i 1 samostalni novinarski rad za SŠ

-       jednom radijskom emisijom za OŠ i jednom radijskom emisijom za SŠ

-       3 pojedinačna i dva skupna ostvarenja u dramskom stvaralaštvu za OŠ i 2 pojedinačna i jedno skupno ostvarenje u dramskom stvaralaštvu za SŠ

-       jednom radioigrom za OŠ i 1 radioigrom za SŠ

Svaki literarni i novinarski rad treba dostaviti u tri isprintana primjerka te na CD-u (jedan CD, jedan rad) s naznačenom zaporkom i razredom koji učenik/učenica polazi. Uz svaki rad treba dostaviti i poseban list sa svim podatcima koji su zadani u katalogu.

Školski listovi šalju se izravno na županijsku razinu Smotre.

Molimo voditelje – mentore da se dosljedno pridržavaju propozicija iz kataloga.

Radi lakše organizacije molimo Vas da popunite i internu prijavu (u privitku) s brojem sudionika i da ju pošaljete na našu školu e-mailom ili faksom do 23. siječnja 2014.

Program Smotre dostavit ćemo Vam naknadno. Prijevoz sudionika organiziramo prema prijavama

Sve materijale slati na adresu:

Ulica dr. Ivana Kranjčeva 5

48350 Đurđevac