Gimnazijalci na kreativnoj radionici u Gradskoj knjižnici Đurđevac
Autor: Dušanka Vergić, 8. 11. 2013.

U Gradskoj knjižnici Đurđevac je održana  još jedna  radionica u kojoj su sudjelovali učenici naše škole.  Zoran Vidaković  je s učenicima izrađivao bilježnice od recikliranog materijala.  Pokazali su kako stari papir i stare plastične vrećice mogu poslužiti za izradu korisnih predmeta.

Na radionici su sudjelovale većinom članice školske knjižničarske grupe: Nina Švaco i Anita Topljak iz 3a razreda, Ana Smes i Ivana Kovačić iz 3b razreda, Anita Pleadin, Petra Ferenčić i Tihana Martinuš iz 4b razreda. Posebna pohvala ide učenicima 3b razreda: Marku Balali, Dinku Begiću i Anti Pušelji koji su inače sportski tipovi,ali su se odlično snašli i u  kreativnom radu.

Više o radionici i fotografije možete naći na stranicama  Gradske knjižnice Đurđevac  i Facebook-u .