Obilježavanje 7. Tjedna cjeloživotnog učenja
Autor: Nevenka Lončar, 9. 10. 2013.

U obilježavanje 7.Tjedna cjeloživotnog učenja od 30. rujna do 6. listopada 2013. uključila se i naša škola.

U nastavku slijede aktivnosti...

Profesorica Dušanka Vergić je zajedno s učenicima u školi održala radionicu o komunikaciji i građanskom odgoju, a u Gradskoj knjižnici Đurđevac je za građane  Đurđevca održala predavanje o pravima potrošača. Kao i prošle godine u najvećem broju su nas podržali iz Udruge matica umirovljenika Đurđevac te im ovim putem zahvaljujemo. Bilo je riječi o pravima potrošača na informaciju o proizvodu, na pravo reklamacije ako s proizvodom nismo zadovoljni i slično.

U istom prostoru je održana prezentacija „Radost volontiranja“, za vrijeme koje su članovi udruge Ruka u ruci pod mentorstvom Jasne Horvat Vlahović, prof. prikazali svoj rad i s puno emocija govorili o satima provedenim sa korisnicima Doma za starije i nemoćne te udruge Mali princ za osobe s mentalnom retardacijom. Dio volontera radi i u Gradskoj knjižnici Đurđevac, a pomažu i u akcijama humanitarne prodaje u školi.

Rad Udruge je predstavljen i svim zainteresiranim učenicima, 2.listopada u prostoru školske knjižnice.