Jubilarni peti EkoFoto natječaj
Autor: Irena Tišljar, 4. 10. 2013.

Početkom nove školske godine započele su pripreme za jubilarni peti gimnazijski natječaj za odabir najbolje ekofotografije EkoFoto. Obavezna tema za mjesec listopad je "Dan u životu kapljice". Navedenu temu će naš gimnazijski Comenius tim prezentirati prilikom mobilnosti u Francuskoj u studenom ove godine.

Ostale teme i pravila ovogodišnjeg EkoFoto natječaja nalaze se u privitku. Svima koji su redovito sudjelovali u EkoFoto natječajima zahvaljujemo na trudu, entuzijazmu i želji da nam prenesu dio svoje osobnosti i trenutka prolaznosti.

Posebne čestitke upućujemo učenici 4.b razreda Anji Marušić koja je kao autorica najuspješnije eko fotografije nagrađena putovanjem u Grčku kao dio Comenius tima. Drugo mjesto je osvojila Tea Tončić iz 2.a a treće mjesto učenica 4.a razreda Bernarda Šimunic.

Autorice tri najuspješnije fotografije nagrađene su unikatnim drvenim srcima koje je u decoupage tehnici izradila i donirala gospođa Željka Lukanec (Poklon dobra ideja). Zahvaljujemo gospođi Željki na prekrasnoj gesti i poklonima!

Svim zaljubljenicima u eko fotografiju preporučamo da pogledaju izložbu starih eko fotografija koja je postavljena u školskoj knjižnici.

U privitku su prezentacije za treći i četvrti EkoFoto.