Tjedan cjeloživotnog učenja
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 1. 10. 2013.

U sklopu obilježavanja Tjedna cjeloživotnog učenja Koprivničko-križevačke županije, a uz koordinaciju Pučkog otvorenog učilišta Koprivnica uključena je i Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac:
U nastavku slijede informacije o prezentacijama  za učenike i zainteresirane građane.

U srijedu, 2.listopada članice Udruge volontera "Ruka u ruci" predstavit će svoj rad svim zainteresiranim učenicima škole. Članice Udruge su učenice Gimnazije i Strukovne škole Đurđevac.Ovo je ujedno i prilika da se učenici zaiteresirani za volotiranje upoznaju s radošću voloniranja koje će im prenijeti sadašnje volonterke.

Predstavljanje će se održati u 12.20 sati u prostoru knjižnice Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac.

U četvrtak , 3.listopada će profesorica D. Vergić održati predavanje o komunikaciji za 1.razrede ( 14.00-15.40).

U sklopu Tjedna cjeloživotnog učenja profesori i volonteri će održat predavanje u Gradskoj knjižnici Đurđevac.

Ovim putem Vas pozivamo i sve zainteresirane na predavanja:

"Prava potrošača "i "Radost volontiranja"

Predavanja i radionice za građane Đurđevca će se održati u petak, 4. listopada 2013. godine u 17.00 sati.

Voditeljice: Dušanka Vergić, prof. i Jasna Horvat Vlahović, prof.