Nagrada HAAS DOM d.o.o. Katarini Sokač
Autor: Nevenka Lončar, 8. 7. 2013.

Na sjednici Nastavničkog vijeća,  učenici drugog razreda Katarini Sokač, uručena je specijalna nagrada tvrtke HAAS DOM d.o.o. u vidu tableta. Učenica je nagrađena za odličan uspjeh i posebno zalaganje.

Mišljenje razrednika

( kratki opis zapažanja o učeniku i njegovim sposobnostima)

Katarina je marljiva i predana učenica koja puno truda ulaže u školske ciljeve i zadatke, ali istovremeno redovito pohađa pjevačke probe dvaju zborova i plesne probe KUDa te radi na školskom projektu. Ustrajna je i kreativna u postizanju svojih ciljeva. Njen školski uspjeh kojeg je postigla sad već drugu godinu za redom, pokazuje da svoje zadatke uspješno obavlja. Uz sve to, Katarina je svestrana i slobodno vrijeme provodi svirajući klavir, crtajući i čitajući.

Ostale aktivnosti

(slobodne aktivnosti i izvanškolske aktivnosti kojima se učenik bavi)

Djevojački zbor gimnazije

Zbor Đurđevčice

KUD Petar Preradović

Comenius projekt W.A.T.E.R.

DSD

Izborna nastava talijanskog jezika

Posebnost učenika, a nije obuhvaćeno prethodnim kriterijem

Katarina je izuzetno samozatajna i skromna učenica koja nikada na sebe ne privlači pažnju. Nenametljiva je, odgovorna i zrelih razmišljanja. Uvijek je spremna pomoći drugima i njeni kolege učenici je vole i cijene.

Mišljenje Razrednog vijeća

Razredno vijeće podržava ovaj prijedlog u potpunosti jer Katarinu svi doživljavaju kao dragu i poštenu osobu te pravu prijateljicu.