Uspješni na državnim natjecanjima
Autor: Tomislav Ostojić, 1. 5. 2013.

Dokaz da se isplati truditi i marljivo vježbati , slijediti upute izvrsnih mentora!

Šest učenika  i pet profesora, njihovih mentora predstavili su nas na državnim natjecanjima iz matematike, povijesti, njemačkog jezika, LIK-a i na natjecanju Opisujemo sustave. To su učenici koji se ubrajaju u dvadesetak najboljih u Hrvatskoj nakon rezultata na školskim i županijskim natjecanjima.

Čestitamo na ostvarenim rezultatima:
Ana Lulić, 3. mjesto – Državno natjecanje iz njemačkog jezika; mentorica: Silvija Domović, prof.
Tomislav Luka Periša i Renata Puhač – 7.i 8. mjesto na Državnom natjecanju Opisujemo sustave;
Mentorica: Irena Tišljar, prof. savjetnik
Matea Sabolić, 15. mjesto na Državnom natjecanju iz matematike; mentorica: Vjera Antolaš, prof. mentor
Klara Kolar, 10. mjesto na Državnom natjecanju iz povijesti; mentor Zdravko Leščan, prof. mentor
Martina Petric, Državno natjecanje LIK, mentor: Hrvoje Baltić, prof.
Prošlogodišnji  državni prvaci u natjecanju  zborova -Djevojački zbor pod vodstvom maestre Ivane Jaklin, prof. i ove godine brane boje naše škole na 56. Glazbenim svečanostima. Navijamo za njih!