Gimnazijalke na radionici u Gradskoj knjižnici Đurđevac
Autor: Dušanka Vergić, 25. 4. 2013.

Uspješna suradnja školske knjižnice Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac i Gradske knjižnice Đurđevac  na Noći knjige 2013.

Školska knjižničarka Dušanka Vergić animirala je učenice Gimnazije, a „gradske“ knjižničarke Cecilija Kopljarević i Ana Molnar  su pripremile materijale  i dale ideju za radionicu: „Napravi sam svoj dnevnik“. Iako je na Dan grada bio nenastavni dan učenice: Klara Kuštro i Petra Markač  iz 3a, Iva Radman , Ana Vukres i Ana Smes  iz 2b, Katarina Sokač, Anita Topljak , Mia Vuk, Lara Seleš , Petra Lauš ,Dora Trogrlić i Nina Švaco  iz 2a te Lana Bogojević, Tea Lukanec  i Ela Ban  iz 4b su sudjelovale u radionici izrađivanja dnevnika.

Rezultat radionice je nezaboravan  susret, prekrasno druženje i dvadesetak kreativnih uradaka.

Priloženi dokumenti:
P4230055.JPG (1.08 MB)