Dan drugačije nastave_22.3.

U našoj se školi već tradicionalno jedan nastavni dan organizira na drugačiji način. Taj dan zovemo Dan drugačije nastave i već je tradicija da je to dan uoči proljetnih praznika, točnije ove godine 22. ožujka (petak) u prijepodnevnim satima.

Ove godine smo dogovorili izlazak iz školskih prostora u grad i okolicu sa zadatkom da istražimo koliko javnih, državnih i privatnih ustanova, tvrtki, poduzeća djeluje,  kakvom se djelatnošću bave te kakav razvoj predviđaju u narednih 5-10 godina. Naš susret je zamišljen da nastavnici sa zainteresiranim učenicima posjete ustanove, obave razgovor s djelatnicima i dobiju odgovor na pitanja koja će učenicima  pomoći u profesionalnoj orijentaciji.

U prilogu se nalazi popis Ustanova, voditelja i učenika.

Priloženi dokumenti:
DDN_ucenici_i_voditelji.doc (142.00 KB)