Najbolji na županijskim natjecanjima
Autor: Nevenka Lončar, 18. 3. 2013.

Školska i županijska natjecanja uspješno su provedena iz gotovo svih predmeta . Na školskim natjecanjima je sudjelovalo 92 učenika iz svih razreda, a među njima ima i nekih koji su sudjelovali na dva, tri ili čak pet natjecanja. Na županijska natjecanja je pozvano 42 učenika, a njih 24 se vratilo s diplomama za osvojena prva tri mjesta u županiji. Do sada je jedan dio tih učenika pozvan na državna natjecanja koja će se održati u travnju i svibnju.

Ovim putem posebne čestitke u ime Nastavničkog vijeća i svoje osobno upućujem učenicima i mentorima za osvojena prva mjesta na županijskim natjecanjima iz sljedećih predmeta:

• Matematika: Matea Sabolić, Mario Kodba (mentori: Vjera Antolaš, Tomislav Sinjeri)
  • Informatika: Matea Sabolić (mentor: Tomislav Ostojić)
  • Engleski jezik: Klara Kolar (mentorica:Ljiljana Plazek Bogojević)
  • Talijanski jezik: Matea Sabolić (mentorica: Kristina Košćuk)
  • Njemački jezik: Ana Lulić (mentorica: Silvija Domović)
  • Povijest: Klara Kolar (mentor: Zdravko Leščan)
  • Geografija: Ana Smes  i  Leon Grgičin (mentor: Josip Horvat)

Drugo mjesto su osvojili Glorija Markač i Mato Štefanac (matematika),Mato Štefanac (informatika),Lara Dorčec (fizika, mentorica: Draga Lazić),Jelena Končar (talijanski jezik ),Matija Vršić (povijest), Josip Bogat (engleski jezik, mentorica: Ana Huzjak).

Treće mjesto su osvojili: Lara Dorčec(matematika),Dominik Matkov (informatika),Lana Bogojević i Toni Matišev (engleski jezik), Teo Jeftimov (fizika),Lana Bogojević (talijanski jezik)Borna Vincek (njemački jezik), Anamarija Potkonjak (hrvatski jezik, mentor: Zdravko Seleš)

Na županijsko natjecanje su sudjelovale i ekipe iz odbojke(muški) – 2. mjesto; košarke(muški i žen.)-3. Mjesto te rukometa(muški i ženski) pod mentorstvom Ivančice Sabolić.