Odabrane najbolje eko fotke za mjesec studeni!
Autor: Irena Tišljar, 2. 12. 2011.

EkoFoto 2011./2012., školsko natjecanje u odabiru najbolje eko fotografije izazvalo je i ove godine pozitivan odjek na učenike i nastavnike naše gimnazije. Na naše adrese pristižu zanimljive i simpatične fotografije koje prikazuju ponekad oku skrivene ljepote, prebrzo prošle trenutke ali i dio osobnosti samog autora.

Za najuspješnije eko fotke mjeseca studenog odabrali smo dvije fotografije.

To su fotografije Magdalene Šabarić iz 3. b razreda pod nazivom "Cvjetna meduza" i Petre Ferenčić iz 2.b razreda pod nazivom "Sam u kući".

Zahvaljujemo svim autorima pristiglih fotografija uz želju da i dalje opažaju svijet oko sebe te zabilježe neki poseban trenutak.

Ostalima koji će tek poslati svoje eko fotografije želimo oštro oko, mirnu ruku, malo hrabrosti i puno dobre volje...

Eko fotografije možete pogledati u fotogaleriji škole, mapa EkoFoto 2011./2012.

Priloženi dokumenti:
Magdalena_Sabaric,_Cvjetna_meduza.jpg (549.74 KB)