Stipendije Rotary kluba Koprivnica
Autor: Nevenka Lončar, 30. 11. 2011.

Dvoje učenika naše škole je dobilo  stipendiju Rotary kluba Koprivnica.

U hotelu Podravina u Koprivnici održan je Rotary bal na kojem su bili uzvanici – profesorice Ljiljana Plazek Bogojević, Dušanka Vergić, Jasna Horvat Vlahović te ravnateljica Nevenka Lončar koja je uz prezentaciju nazočnima iz gospodarskog, kulturnog i političkog života predstavila prošlogodišnje dobitnike Rotary stipendije ( Ema Ormanec – sada na studiju medicine u Zagrebu, Hrvoje Posavec – sada učenik 4. razreda)prigodnom aukcijom darovanih slika ponovno je prikupljeno dovoljno sredstava za dvije stipendije za učenike naše škole.

Povjerenstvo je zaprimilo 8 prijedloga razrednika za stipendiranje učenika. Učenici su predloženi na osnovu svojih dosadašnjih uspjeha (prosjek ocjena, sudjelovanje na natjecanjima, bavljenje izvannastavnim aktivnostima, posebnost učenika ),  te na osnovu mišljenja razrednog odjela i razrednika. Povjerenstvo u sastavu Jasna Horvat Vlahović, Silvija Domović i Draga Lazić je za ovogodišnje stipendije izabralo: Mateju Sabolić, 3. razred i Anu Lulić, 2. razred.

Priloženi dokumenti:
IMG_1245_Rotary.JPG (231.10 KB)