Osvrt na Dane voća
Autor: Irena Tišljar, 17. 10. 2011.

Sudjelovanje na Danima voća Koprivničko-križevačke županije za nas je već postala tradicija. Tjednima prije Dana voća osmišljavaju se proizvodi koji bi mogli uz slatke i mirisne delicije najbolje predstaviti kreativnu i ekološku ideju vodilju naše gimnazije.

Naše pete Dane voća  svakako ćemo zapamtiti po izvrsnom timskom radu unutar 3.a i 4.b razreda te radu sa mamama koje su pripremile ukusne kolače, pekmeze i ostale sitnice.

Svima zajedno upućujemo veliku zahvalu na pomoći uz zamolbu da i dalje ovako lijepo surađujemo razvijajući poduzetnički duh uz poštivanje načela održivog razvoja.

U prilogu je osvrt na Dane voća koji je pripremila Marija Fucak, učenica 3.a razreda !

Priloženi dokumenti:
Dani_voca.pdf (1.04 MB)