Dani voća
Autor: Irena Tišljar, 12. 10. 2011.

14. i 15. listopada 2011. godine u Đurđevcu se održavaju 13. Dani voća Koprivničko-križevačke županije pod pokroviteljstvom  Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja .

Dani voća već tradicionalno započinju edukativnim predavanjima, zanimljivim izložbama a nastavljaju se bogatim kulturno-umjetničkim programom te izložbeno-prodajnim dijelom koji će biti u subotu 15.10.2011. na Trgu svetog Jurja.

Vrijedni učenici 3.a i 4.b razreda naše gimnazije, pripremili su eko proizvode s ciljem održivog razvoja, a uz pomoć mama i baka puno ukusnih poslastica.

Dođite i uživajte u plodovima jeseni, mašte i zajedničkog rada vrijednih podravskih ljudi.

Priloženi dokumenti:
13._Dani_voca.pdf (249.53 KB)