Gimnazijalke – izvrsne u školi i na pozornici Legende o Picokima
Autor: Nevenka Lončar, 30. 6. 2011.

Čestitamo našim vrijednim učenicama na trudu i lijepom nastupu na scenskom prikazu Legende o Picokima, gdje su pokazale da ne samo da znaju dobro učiti već i da su dobre glumice i plesačice.

Tek što je završila nastava marljivo su uvježbavale svoj nastup vile i trbušne plesačice Lucija Rakitničan, Tihana Martinuš, Ena Begović, Kristina Stanešić, Bernarda Šimunic, Lara Vukšan, Anamarija Potkonjak i Ivana Kovačić, koju smo zamolili da nam malo opiše svoj hobi.

Bravo djevojke! Svojim sudjelovanjem u ovoj tradicionalnoj đurđevačkoj manifestaciji i ove godine su učenici Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva pokazali da zajedno dišu sa svojim gradom i pokazuju ljubav prema tradiciji, folkloru i manifestacijama svoga Đurđevca.

Priloženi dokumenti:
Plesi_sa_mnom.pdf (147.62 KB)