Testiranje Podravkinih proizvoda kao ukusni zadatak!
Autor: Irena Tišljar, 14. 4. 2011.

U našoj gimnaziji je i ove godine organizirano testiranje Podravkinih proizvoda. Trideset učenika prvih razreda je uz pomoć Diane Janković, tehnologa specijalista, testiralo proizvode iz kategorije snacka odnosno popularnih smokića. Za kraj nastave u srijedu, 13. travnja 2011. učenici su imali vrlo ukusan zadatak koji je na kraju testiranja završio smijehom i zajedničkim druženjem.

Svrha testiranja je dobivanje potpunijih odgovora na organoleptičku kvalitetu proizvoda radi postizanja što kvalitetnijih parametara. Testiranjem se želi ispitati ukus mlađe populacije te navedenim proizvodima omogućiti visoku konkurentnost na tržištu.

Slike našeg druženja uz Podravkine proizvode potražite u fotogaleriji škole.