Jesmo li svjesni problema u komunikaciji?
Autor: Dušanka Vergić, 8. 4. 2011.

Posljednjeg dana mjeseca ožujka, polaznice knjižničarske grupe predvođene profesoricom Dušankom Vergić, sudjelovale su na županijskoj Smotri projekata u Koprivnici iz područja nacionalnog programa i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo.

Skupina od 7 djevojaka je odabrala za istraživanje svog problema komunikaciju među mladima s ciljem da osvijeste svoje prijatelje u školi o njihovom pismenom i usmenom izražavanju te da pokažu aktualnost tog problema i u širem području. Nakon provedenih intervjua s profesorima, pedagozima i psihologinjom te nakon provedenih anketa u svim razredima, napravile su plakate. Nika Kovačev, Lucija Kovačić, Nikolina Kovačev i Anja Senjan su ih predstavile županijskom povjerenstvu te ponosno možemo izvijestiti da su predložene na državni susret.

Anja Senjan, 3b