Dožupan Ivan Pal prisustvovao sastanku Vijeća učenika
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 8. 3. 2011.

U petak  (04.03.2011.), Vijeće učenika je održalo osmi sastanak na kojem je prisustvovao dožupan Ivan Pal, prof. i glasnogovornica Melita Pavlek.

Vijeće je raspravljalo o nadolazećim maškarama, plesnjaku te završnim debatama. Također je odlučeno kakve će majice gimnazijalci ove godine nositi.

Pod posljednjom točkom dnevnog reda predstavio se dožupan prof. Ivan Pal, koji je ispričao Vijeću o vlastitom radu i zalaganju za školstvo. Isto tako je Vijeće predočilo dožupanu način rada Vijeća te postignuća koja je Vijeće ostvarilo u proteklim godinama. Članovi Vijeća su uputili nekoliko pitanja dožupanu od kojih je značajno bilo pitanje gradnje gimnazijskog krila. Izgradnjom krila, gimnazija bi išla u jednom turnusu i imala bi više mogućnosti. Dožupan je rekao da će gradnja početi kroz dvije-tri godine. Isto tako je bilo govora o problemima koje škola ima, a to su nedostatak kemikalija, kemijskog pribora i opreme za fiziku.

Vijeće je također predstavilo aktivnosti kojima se učenici ove škole bave. Iako smo mala škola,možemo se ponositi uspjesima koje postižu učenici ove škole na ispitima državne mature  te aktivnostima u kojima naša škola sudjeluje. Na sastanku su prisustvovali svi predstavnici razrednih odjela, pedagoginja i ravnateljica.

Zapisničarka : Anamarija Potkonjak, 2.b