Nova ekofotografija mjeseca
Autor: Irena Tišljar, 31. 1. 2011.

Za sliku mjeseca prosinca odabrana je zanimljiva fotografija učenice Anje Marušić iz 1.b razreda.

Fotografiju 8 za mjesec prosinac je snimila Alana Račan iz 2.a razreda. Slika 10 je od učenice Anje Senjan iz 3.b, slika 11 od učenika Blaža Capeka iz 1.b razreda, slika 12 od učenika Antonia Ljubića iz 3.b, slika 13 od učenice Glorije Markač iz 2.b razreda a slika 14 od učenika Gorana Bošnjaka iz 1.b razreda.

Učenica Marija Kenđelić iz 3.a je autorica fotografije broj 15, Nika Kovačev iz 3.b je autorica fotografije broj 16 a Anita Pleadin iz 1.b je snimila fotografiju broj 17. Sve ove prekrasne fotografije govore o kreativnosti naših učenika i želji da proučavaju svijet oko sebe na drugačiji način.

Zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima što i dalje vrijedno, bez obzira na rezultate, šalju svoje najljepše i najzanimljivije fotografije.

Odabrali smo nove fotografije za mjesec siječanj a one se nalaze u fotogaleriji (potražite ih u mapi EkoFoto 2010., stranica 2. i 3. od 18. do 28. slike). Glasovanje za eko fotografiju se nastavlja, pa slijedi mali podsjetnik kako pristupiti anketi(logirati se pomoću korisničkog imena i lozinke dobivenih od CARNeta, potražiti slike i anketu pod nastava, natjecanja, EkoFoto!).

Priloženi dokumenti:
Slika mjeseca prosinca-Anja Marušić.jpg (537.54 KB)