EkoFoto X./XI.-slika mjeseca!
Autor: Irena Tišljar, 10. 1. 2011.

Između nekoliko prekrasnih fotografija koje su učenici poslali na natječaj EkoFoto X./XI., nastavnici i učenici naše gimnazije svojim su glasovanjem  odabrali sliku mjeseca!

Za sliku mjeseca (studeni) odabrana je slika broj 3. učenice Dunje Bonačić iz 2.a koja je ujedno autorica fotografija broj 2., 4. i 5.

Drugo mjesto prema rezultatima ankete dijele slika broj 1. učenika Matea Tišljara iz 3.a i slika 6. učenice 2.a razreda Marte Mirović koja je i autorica slike broj 7.

Naš natječaj se nastavlja! Stoga, odaberite između predloženih ekofotografija koje možete potražiti u fotogaleriji, slijedeću ekofotku mjeseca!

Priloženi dokumenti:
Slika mjeseca, Dunja Bonačić.jpg (74.09 KB)