2. predbožična ekoradionica u Virju
Autor: Irena Tišljar, 11. 12. 2009.

Sretni, zadovoljni i puni bezbroj malih i velikih osmjeha koje smo sami dobili i istima udijelili, učinili su ekoradionicu kreativnih biologa naše gimnazije i učenika 2.b razreda virovske škole potpuno posebnom. Naši mali prijatelji koji nas se sjećaju od prošle godine, dočekali su nas pjesmom, plesom i s toliko veselja da smo odmah odlučili da će ovo naše predbožićno druženje prerasti u tradiciju.

MALI I VELIKI KREATIVNI BIOLOZI

Učeći malene kako se rade anđeli od papira i različitih vrsta tijesta, sami smo naučili od njih i njihove drage učiteljice Lidije Šiptar kako se izrađuju držači sa olovke prigodnog blagdanskog oblika.

Međutim, naučili smo puno više… Podijelili smo svoje znanje s drugima i pritom sami bili sretni. Najiskrenija pohvala našem trudu je bio njihov beskrajan trud, istinsko veselje i želja da nauče nešto novo. Predivno!

Veselimo se idućem susretu!

Osmijeh donosi sreću u kuću,
pozdrav prijatelju.
On je odmor umornome,
putokaz izgubljenome,
sunčeva zraka žalosnome
i najbolji prirodni lijek protiv ljutnje!

Galerija slika