Rezultati županijskog natjecanja iz matematike!
Autor: Irena Tišljar, 1. 3. 2023.

Osnovna škola Kloštar Podravski ugostila je 1. 3. 2023. na Županijskom natjecanju iz matematike najbolje mlade matematičare naše županije. Našu školu predstavljalo je 9 učenika te su ostvarili zapažene rezultate. U kategoriji 1. razreda učenica Antonija Bosorić zauzela je 5. mjesto.
U kategoriji 2. razreda učenica Nera Tomrlin je zauzela 2. mjesto, a učenik Matej Kapitanić je zauzeo 3. mjesto. U kategoriji 3. razreda učenik Luka Vedriš zauzeo je 1. mjesto, učenik Augustin Šestak zauzeo je 2. mjesto, učenik Leon Cestar zauzeo je 3. mjesto, učenik Borna Erdec zauzeo je 4. mjesto i učenik Fran Vlahović zauzeo je 5. mjesto. U kategoriji 4. razreda je učenik Matko Balala zauzeo 2. mjesto. Učenike su na natjecanje pratili profesori Krunoslav Gazdović (mentor učenicima 3. razreda) i Tomislav Sinjeri (mentor učenicima ostalih razreda). Svim sudionicima čestitamo na odličnim rezultatima!