Rezultati županijske smotre Lidrano
Autor: Irena Tišljar, 28. 2. 2023.

Srednja škola "Ivan Seljanec" iz Križevaca je jučer, 28.veljače, ugostila sudionike županijske smotre Lidrano. Na županijskoj smotri našu gimnaziju su predstavljale maturantice Ema Lovrak i Laura Čeko u kategorijih novinarskog izraza, učenik 3.razreda David Kuzmić u kategoriji pojedinačnog scenskog nastupa te učenice Emilija Marić, Matea Ščuka, Regina Halaček i Korina Jambrušić u kategoriji skupnog scenskog nastupa. Učenike su za smotru mentorirali i pripremali njihovi profesori Mirela Kožar, Zdravko Seleš i Ana Huzjak. Ovim putem čestitamo Davidu Kuzmiću koje se sa svojom izvrsnom izvedbom pjesme "Stari Grad" Frana Galovića plasirao na državnu razinu smotre!Izvedba dramskog teksta "Napast u mojoj glavi" predložena je za državnu smotru, no konačni rezultati biti će poznati tek u travnju.