ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA - REZULTATI
Autor: Irena Tišljar, 15. 2. 2023.

Županijsko natjecanje iz Njemačkoga jezika za učenike srednjih škola Koprivničko – Križevačke županije održalo se u petak, 17.02.2023. godine u Rasinji. Iz naše škole sudjelovale su dvije djevojke iz 2. razreda te su ostvarile izvrsne rezultate. Nera Tomrlin iz 2.a osvojila je visoko 2. mjesto a Sara Balala 3.mjesto. Ovo je potvrda njihovog truda i zalaganja u učenju drugog stranog jezika, gdje su pokazale svoje poznavanje njemačkog jezika i postigle sjajne rezultate. Učenicama čestitamo na postignutom uspjehu.Učenice je pripremala i pratila mentorica Lelija Štauber. Herzlichen Glückwünsch!