Međuopćinska smotra Lidrano
Autor: Irena Tišljar, 9. 2. 2023.

U ponedjeljak, 6.2. 2023., u Osnovnoj školi "Prof. Blaž Mađer" u Novigradu Podravskom održana je međuopćinska smotra literarnog, novinarskog i dramskog stvaralaštva Lidrano. Ove godine našu gimnaziju su na smotri predstavljali učenici Franka Blažok, David Kuzmić, Marko Dautanec, Lav Arel Jurkas, Regina Halaček, Laura Čeko, Ema Lovrak, Matea Ščuka, Emilija Marić i Korina Jambrušić pod mentorstvom profesora Zdravka Seleša, Mirele Baltić i Ane Huzjak. Svi učenici su odlično predstavili našu školu te će Gimnazija Đurđevac imati svoje predstavnike u svakoj od kategorija i na županijskoj razini smotre.