DSD - WORKSHOPS ( aktivnosti u DSD-programu)
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 2. 2. 2023.

U utorak i srijedu (31.1. i 1.2. u našoj je školi gostovala prof. Mette Liebermann iz Hamburga, koordinatorica i voditeljica DSD- programa za našu školu, te u suradnji s našim prof. njem. jezika Silvijom Domović i Lelijom Štauber održala dvije radionice s učenicima 2. i 3. razreda koji se pripremaju za polaganje DSD ispita. U utorak su nam se pridružili i gosti iz Bjelovara - 20 učenika sa svojim profesorima, pa su zajednički prošli sve dijelove pisanog ispita i utvrdili potrebne kompetencije. U pauzi su posjetili Posjetiteljski centar "Đurđevački pijesci" i Stari grad te prošetali gradom. Bilo je ovo jedno ugodno iskustvo suradnje dviju škola i lijepa razmjena iskustva. Svim učenicima želimo i dalje puno uspjeha na ispitima i zabave u učenju njemačkog jezika!