Natjecanja u badmintonu i stolnom tenisu
Autor: Irena Tišljar, 2. 2. 2023.

U posljednja dva tjedna u našoj gimnaziji su se održavala natjecanja u badmintonu i stolnom tenisu (školske i gradske razine). Naše djevojke su prošle na županijsko natjecanje u oba sporta, dok momci ove godine nisu bili te sreće. Iako su bili odlični, učenici strukovne škole su ipak bili malo bolji.
Čestitamo svim sudionicima te im želimo puno sreće u daljnjem natjecanju! Na županijskom natjecanju u badmintonu će nas predstavljati: Lea Smiljanec, Marta Hasan, Mariana Rođak te Franka Blažok, a u stolnom tenisu Ilona Čop, Mirna Đapa, Mia Ivančić te Franka Blažok. Učenike vodi i priprema naša profesorica tjelesne i zdravstvene kulture Iva Avirović.