Gimnazijalci u posjeti 8.razreda OŠ Đurđevac
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 12. 11. 2021.

Članovi vršnjačke podrške POINT,  pedagoginja i voditeljica vršnjačke podrške  POINT,  Jasnom Horvat Vlahović i pedagog pripravnik Martin Hadelan  su i ove školske godine posjetili 8.razrede u Osnovnoj školi Đurđevac s ciljem profesionalnog informiranja. Radionice i razgovor u 8.razredima  su vodili educirani  učenici, članovi vršnjačke podrške POINT, koji vrlo često provode različite radionice u našoj Gimnaziji. Cilj radionice pod nazivom „Upoznajmo se na drugi način“  je jačanje komunikacijskih vještina te međusobno upoznavanje odgovaranjem na različita pitanja. Nakon radionice su učenici 8.razreda  imali priliku razgovarati sa srednjoškolcima o srednjoj školi, o očekivanjima koja imaju od srednje škole, strahovima i o tome što znači biti srednjoškolac. Učenici naše Gimnazije su  prenijeli neka svoja dosadašnja iskustva te predstavili našu školu  za koju volimo reći da je: Mala škola za velike uspjehe. Zahvaljujemo djelatnicima Osnovne škole Đurđevac na pruženoj  prilici predstavljanja naše Gimnazije.Pohvaljujemo i zahvaljujemo sljedećim učenicima koji su vodili radionice u 8.razredima na satovima razrednika te se još jednom okušali u vođenju pedagoških radionica.

Voditelji radionica: Nika Hrvoić, Ivan Tomica, Emilija Marić, Mateja Ščuka, Ema Patačko, Regina Halaček, Ivana Antoljak,  Lucija Smes, Ivan Topolovčan, Tamara Gašparić, Pina Talijan.