Nacionalna razina kviza Mreža čitanja
Autor: Dušanka Vergić, 15. 5. 2021.

Odlična sedmeročlana ekipa maturantica i dvojac iz drugog razreda postigli su odlične rezultate na nacionalnoj razini kviza znanja Mreža čitanja.

Ovogodišnja tema kviza znanja i kreativnosti bila je KNJIGA, KNJIŽARA I KNJIŽNICA, a čitale su se slijedeće knjige: Nina George: Mala pariška knjižara,  Veronica Henry: Kako pronaći ljubav u knjižari i Amy Meyerson: Nebo puno knjiga.  Čak devet učenika naše škole plasiralo se na završnu nacionalnu razinu, a to su: Ivana Rođak, Magdalena Mesarov, Paula Fuček, Lea Vršić, Helena Vincek, Sara Švedek, Arijana Jaković, Ema Lovrak i Željko Zebec. Posebna čestitka Magdaleni Mesarov koja je prema neslužbenim rezultatima među najboljima. Maturanticama velikoooo hvala na suradnji i puno uspjeha na maturi i pri upisu na fakultet, a Ema i Željko nadam se suradnji i u novom ciklusu natjecanja.