Dan tjelesne aktivnosti i rekreacije uz Dan planete Zemlje
Autor: Irena Tišljar, 22. 4. 2021.

22. travnja 2021. obilježili smo dan tjelesne aktivnosti i rekreacije. Nastava je bila namijenjena za maturante, ali i ostale učenike koji su se željeli pridružiti. Ove godine, uz poštivanje epidemioloških mjera, održana je na otvorenom, u park šumi Borik. Okupljanje pred zgradom škole započelo je u 8 sati. Nakon okupljanja, učenici i profesori pješice su krenuli do park šume Borik.

Uz upute profesorice Sabolić odradili su jutarnje razgibavanje koje je vodila učenica 4.b razreda Arijana Jaković. Nakon tjelovježbe, učenici su očistili šumu od smeća kako bi ujedno obilježili Dan planeta Zemlje, koji je igrom slučaja 22.04! Zajedno sa svojim profesorima i ravnateljem, učenici su obišli cijelu trim stazu, za što im je trebalo otprilike sat vremena.
Ema Lovrak i Laura Čeko, 2.a