Državno natjecanje Opisujemo sustave!
Autor: Irena Tišljar, 21. 4. 2021.

19. i 20. travnja 2021. održano je Državno natjecanje Opisujemo sustave na kojem je EMA ČORBA, učenica 3.a razreda ostvarila sjajno DRUGO mjesto. Ovo multidisciplinarno natjecanje podijeljeno je u tri dijela. Učenici prvo moraju istražiti neki sustav i napisati istraživački rad, te poslati snimku izlaganja rada. Slijedi pisani ispit i nakon toga usmeni dio natjecanja.

Uz Emu koja je istraživala utjecaj virtualne nastave na učenike, na državnom natjecanju je sudjelovala i Gabriela Barberic iz 4.a razreda koja je istraživala ketogenu dijetu i napravila istraživački rad na temu "Dijeta-ključ sreće?". Gabrielin rad je predstavljen na natjecanju u smotri radova.
čestitamo učenicama i mentorici Ireni Tišljar, prof. na uspjehu! Na dolje navedenim linkovima možete pregledati snimke izlaganja radova:
Zahvaljujemo Tini Ferenčić učenici 4.b razreda na tehničkoj podršci!