Zapaženi rezultati naših učenika na foto natječaju "Malo pridonosim, puno dobivam"!
Autor: Irena Tišljar, 19. 4. 2021.

Učenici naše gimnazije Dorian Karas, Ema Domović, Tia Zobunđija iz 4.a, Anja Dergez iz 3.b, te Mariana Rođak iz 1.b razreda sudjelovali su na 2. po redu foto natječaju projekta "Malo pridonosim, puno dobivam" koji je organiziran za sve učenike srednjih škola Republike Hrvatske. Na samo natjecanje koje je bilo u organizaciji Srednje škole Delnice, Gradske knjižnice Janet Majnarich i Grada Delnica pristigli su brojni maštoviti radovi učenika koji pokazuju duboko promišljanje o svijetu i okruženju u kojem živimo.Teme natječaja bile su vezane uz čisti zrak i zagađivanje okoliša. Dorian Karas osvojio je 3. mjesto. Anja Dergez dobila je pohvale za svoju fotografiju.

Mentorica učenika je Irena Tišljar, prof. savjetnik!
Iskrene čestitke! Nagrađeni i ostali prijavljeni radovi dostupni su na stranici projekta https://malopridonosimpunodobivam.weebly.com/