Školske vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Naše izvrsne karatistice-Ema Juričić, Ema Čorba i Mateja Prevedan!
Autor: Irena Tišljar, 21. 11. 2018.

Izuzetno smo ponosni na naše učenice 1.a razreda Emu Juričić, Emu Čorba i Mateju Prevedan zbog iznimnih sportskih postignuća na karate turnirima.
Važno je istaknuti da su one na najbolji način dokazale kako su upornost, predani rad i entuzijazam uz podršku put prema velikim uspjesima!
Čestitamo od srca!

Na kadetskom prvenstvu Hrvatske koje se održalo u Rijeci Ema Juričić je u kategoriji kadetkinja iznad 54 kg, koja je brojila 29 natjecateljica i bila najbrojnija kategorija na prvenstvu, osvojila zlatnu medalju te postala kadetska prvakinja Hrvatske

Ema Čorba je osvojila brončanu medalju u kategoriji kadetkinja do 47 kg čime je također potvrdila kontinuitet u osvajanju državnih medalja.

Mateja Prevedan je u kategoriji kadetkinja do 54 kg, u kojoj je nastupilo 19 natjecateljica, zauzela je odlično peto mjesto.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]