Vježbom protiv ovisnosti
Autor: Irena Tišljar, 26. 1. 2018.

U sklopu županijskog projekta Lige protiv raka KCKŽ i županijskih srednjih škola, u đurđevačkoj gimnaziji 25. siječnja 2018. održana je sada već tradicionalna akcija "Vježbom protiv ovisnosti".  ​Cilj akcije je potaknuti mlade ljude na razmišljanje o posljedicama koje nastaju zbog ovisnosti te im ponuditi kvalitetne načine kako kreativno i dobro ispuniti slobodno vrijeme te ga usmjeriti prema zdravijoj i kvalitetnijoj budućnosti. Ove školske godine akciju  "Vježbom protiv ovisnosti" vodila je naša bivša gimnazijalka, a sada uspješna fitnes trenerica Ivana Domišljanović.

Zanimljiv i intenzivan aerobni trening vježbalo je oko pedesetak učenika đurđevačke gimnazije uz podršku profesorice Tišljar i prof. Sabolić.

Projekt "Zajedno protiv pušenja" nastavljamo suradnjom s Malom ligom iz OŠ prof. F.V. Šignjara Virje i učiteljicom Draženkom Patačko. Naši učenici edukatori će održati kreativnu radionicu Vijeću učenika virovske osnovne škole povodom Dana djece oboljele od malignih bolesti, 15. veljače.

Zahvaljujemo Ivani Domišljanović na izvrsnom vođenju treninga koji je rezultirao veseljem, smijehom i zadovoljstvom a posebno na odvojenom vremenu koje je posvetila za sudjelovanje u našem preventivnom projektu!

Fotogalerija