Prometno-kreativna radionica u Gradskoj knjižnici Đurđevac
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 20. 10. 2017.

U četvrtak, 19. listopada, Gradska knjižnica Đurđevac je u okviru projekta Mjesec hrvatske knjige 2017. godine u Gradskoj knjižnici Đurđevac održala  prometno-kreativnu radionicu na kojoj su sudjelovali učenici naše škole i knjižničarka. Radionicu su vodile  policijske službenice Odsjeka za sigurnost cestovnog prometa Policijske uprave koprivničko-križevačke.

Učenicima je držano edukativno predavanje na temu sudjelovanja mladih vozača u prometu s posebnim naglaskom na brzinu kretanja, distrakciju u prometu, pješake, alkoholiziranost i sigurnosni pojas. Ravnateljica knjižnice učenike je podsjetila kako koristiti različite sadržaje i knjižni fond knjižnice, a učenici koji nisu bili učlanjeni u Gradsku knjižnicu Đurđevac, učlanili su se i dobili promotivne pakete.

U sklopu kreativne radionice učenici su pokazali kreativnost izrađujući svoju unikatnu platnenu torbu.

Hvala Gradskoj knjižnici Đurđevac na pozivu za sudjelovanje.

Knjižničarka Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva, Petra Štefec