Održan međužupanijski stručni aktiv profesora kemije!
Autor: Irena Tišljar, 1. 9. 2017.

U petak, 1. rujna 2017. u đurđevačkoj gimnaziji održan je Međužupanijski stručni aktiv profesora kemije Bjelovarsko-bilogorske i Koprivničko-križevačke županije.
Nakon stručnog dijela na kojem su profesori usvojili elemente i kriterije ocjenjivanja i vrednovanja učeničkih postignuća prikazani su primjeri dobre prakse koje su predstavili Sanja Mikulić, prof. iz koprivničke gimnazije, Tanja Mamić , prof. i Ankica Fusić, prof. iz bjelovarske gimnazije.
Irena Tišljar, prof. predstavila je on line natjecanje Junior freshhh. Na kraju su Željka Razman, prof. i Matej Dobrić, prof. iz Srednje škole KC obavijestili sve prisutne o novostima za mentore i pripravnike.
Nakon stručnog skupa posjetili smo Interpretacijski centar Picokijade te smo uživali u druženju s devama.

Slike!