Obilježavanje Dana darovitih učenika- Moj trenutak inspiracije
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 14. 3. 2017.

Dana, 21.ožujka prvi je dan proljeća i službeno počinje i buđenje iz zimskog sna. No, 21.ožujka obilježavamo i Svjetski dan pjesništva, lutkarstva, to je Međunarodni dan za uklanjanje rasne diskriminacije i Svjetski dan Downovog sindroma. To je ujedno i Dan darovitih učenika pa smo odlučili baš taj dan organizirati izložbu i priredbu pod nazivom „Moj trenutak inspiracije“ koju pripremaju učenici i nastavnici naše Gimnazije.

Dan darovitih učenika planiramo obilježiti  izložbom učeničkih radova i programom na pozornici Doma kulture 21.3.od 12.00 do 14.00. Predstavit će se učenici koji u slobodno vrijeme vole crtati, pisati, slikati, fotografirati, dizajnirati, snimati, kreirati ili slagati stihove svoje mašte i svojih ruku djelo.

Na pozornici ćemo vidjeti učenike koji vole pjevati, plesati, svirati, recitirati, imitirati i glumiti.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže na izložbi i programu.

Koordinatorice programa „Moj trenutak inspiracije“ su profesorice Ana Huzjak Kišivan, Ivana Senjan i Jasna Horvat Vlahović.

Veselimo se dolasku!