Maturantice đurđevačke gimnazije četvrti put zaredom u finalu Junior Freshhh natjecanja!
Autor: Irena Tišljar, 12. 1. 2018.

Naše maturantice Sara Kučinić, Lana Rončević i Klara Severić iz 4.b razreda plasirale su se svojim znanjem  iz područja prirodnih znanosti u finale Junior Freshhh natjecanja. U Inino online natjecanje prijavilo se 598 tročlanih timova iz cijele Hrvatske. Naše vrijedne i borbene učenice dijele treće mjesto nakon prve faze natjecanja. Naš tročlani tim naziva "U3-back in the game" očekuje veliko finale koje će se održati 2. veljače 2018. godine u zgradi INE u Zagrebu. Junior Freshhh je online natjecanje za srednjoškolce u prirodnim znanostima u organizaciji INE Naftaplina a vrijedno je napomenuti da su naši gimnazijalci već četvrtu godinu zaredom u samom vrhu ovog natjecanja.

Posebne čestitke i ostalim timovima naše gimnazije jer su sudjelovali do kraja ovog dosta zahtjevnog natjecanja rješavajući problemske zadatke iz biologije, kemije, fizike, matematike i geografije.

Vrijedno je napomenuti da je tim U3-back in the game već izborio finale prije dvije godine pa im i ove godine želimo čim bolji uspjeh i dobru zabavu.