Najava događanja u travnju
Autor: Dušanka Vergić, 30. 3. 2016.

Učenike i nastavnike naše Gimnazije očekuju brojne aktivnosti u travnju posebno izdvajamo one koje se događaju u tjednu od 18. do 22. travnja 2016.

Naša škola je domaćin Državnog natjecanja iz kemije od 18. do 21. travnja 2016. Otvorenje natjecanja biti će u Domu kulture Đurđevac u ponedjeljak, 18.4. 2016. u 18 sati uz prigodan program. Učenici u utorak (19.4.2016.) neće imati nastavu zbog natjecanja. U srijedu će natjecatelji ići na izlet, a učenici naše škole će uz redovnu nastavu imati priliku vidjeti i pokuse koje će prikazati Hrvatski kemijski olimpijci. Završetak Državnog natjecanja planira se za četvrtak u prijepodnevnim satima.

U petak, 22.4.2016. održavamo Dan drugačije nastave u prijepodnevnim satima oko Staroga Grada, a u večernjim satima se družimo u Gradskoj knjižnici Đurđevac na Noći knjige.