"Igrom do preventivnih poruka"_ Dan ružičastih majica
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 26. 2. 2016.

Kako bi osvijestili važnost socijalne odgovornosti u međusobnim kontaktima, članovi Dramske grupe i vršnjačke podrške POINT provode u svima razredima naše škole radionicu „Igrom do preventivnih poruka“.

Na taj način obilježavamo Dan ružičastih majica koji se obilježava s ciljem prevencije vršnjačkog nasilja.

Cilj radionice je potaknuti empatiju prema onima koji su drugačiji, osjetiti kako je to biti dio manjine te osvijestiti vlastitu odgovornost u svakodnevnim kontaktima.

Članovi POINT-a: Andreja Spitek, Doroteja Klasan, Ivana Miletić, Gabriela Turković, Pavao Šogorić, Ana Pačko, Klara Račan, Ivana Kolarić, Paula Leščan, Dora Kudumija, Marija Petrović, Marta Pintarić, Ivana Dergez, Ana Ređep i Lovro Molnar.

Članovi Dramske: Mirta Kožar, Terezija Ćurić, Adela Pavlović, David Islam, Bojan Ban i Teo Jeftimov.

Mentorice: Ana Huzjak Kišivan, prof. i Jasna Horvat Vlahović, prof.