Gimnazijalci izborili visoko mjesto na natjecanju "Best in English"
Autor: Ana Huzjak, 25. 2. 2016.

27.siječnja osamnaestero učenika drugih, trećih i četvrtih razreda Gimnazije Dr.Ivana Kranjčeva sudjelovalo je u međunarodnom natjecanju u znanju engleskog jezika.

Opsežan ispit u trajanju sat vremena provjeravao je učeničko znanje na razinama B1-C1 iz područja gramatike te vještine slušanja i čitanja s razumijevanjem. Ovog tjedna izašli su i konačni rezultati natjecanja prema kojima je gimnazija Đurđevac zauzela deseto mjesto u konkurenciji 99 škola iz 17 europskih zemalja, odnosno 29.mjesto u konkurenciji 479 škola iz 19 zemalja. U natjecanju je sudjelovalo 10985 učenika, a našu su školu predstavljali učenici David Islam, Sara Kučinić, Paula Mirović, Karlo Antolaš, Danijel Matkov, Miran Dorčec, Dora Kudumija, Pavao Šogorić, Lorena Švaco, Paula Leščan,  Bojan Ban, Robert Ban, Dora Šandrovčan, Mato Štefanac, Tea Tončić, Marko Vranić, Adrijan Bogojević i Teo Jeftimov pod vodstvom mentorica Liljane Plazek-Bogojević, prof. i Ane Huzjak Kišivan, prof. .