Ususret obilježavanju Dana ružičastih majica
Autor: Jasna Horvat Vlahović, 22. 2. 2016.

I ove godine učenici naše škole sudjeluju u  obilježavanju Dana ružičastih majica s ciljem prevencije vršnjačkog nasilja. Svi koji žele podržati akciju doći će 24.veljače u školu u ružičastoj majici. Tijekom slijedećih tjedan dana članovi Dramske  i POINT-a provest  će radionice u svim razrednim odjelima kako bi kroz igru uloga poslali važne preventivne poruke.

Članovi POINT-a: Andreja Spitek, Doroteja Klasan, Ivana Miletić, Gabriela Turković, Pavao Šogorić, Ana Pačko, Klara Račan, Ivana Kolarić, Paula Leščan, Dora Kudumija, Marija Petrović, Marta Pintarić, Ivana Dergez, Ana Ređep i Lovro Molnar.

Članovi Dramske: Mirta Kožar, Terezija Ćurić, Adela Pavlović, David Islam, Bojan Ban i Teo Jeftimov.

Voditeljice grupa i mentorice:

Ana Huzjak Kišivan, prof. i Jasna Horvat Vlahović, prof.