Best in English natjecanje
Autor: Ana Huzjak, 27. 1. 2016.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda sudjelovali su u međunarodnom online natjecanju u znanju engleskog jezika, Best in English.

U natjecanju, koje se održalo 27.siječnja, sudjelovali su učenici iz 561 škole iz 20 europskih zemalja. Opsežan ispit u trajanju sat vremena, provjerava učeničko znanje na razinama B1-C1 iz područja gramatike te vještine slušanja i čitanja s razumijevanjem.

Pod vodstvom mentorica, Liljane Plazek-Bogojević, prof. i Ane Huzjak Kišivan, prof., u natjecanju su sudjelovali slijedeći učenici naše gimnazije: David Islam, Sara Kučinić, Paula Mirović, Karlo Antolaš, Danijel Matkov, Miran Dorčec, Dora Kudumija, Pavao Šogorić, Lorena Švaco, Paula Leščan,  Bojan Ban, Robert Ban, Dora Šandrovčan, Mato Štefanac, Tea Tončić, Marko Vranić, Adrijan Bogojević i Teo Jeftimov.

Čestitke svim učenicima na ostvarenim rezultatima.